Gostyńska Liga Kręglarska SEZON 2019/2020

TABELA - Gostyńska Liga Kręglarska - GRUPA A (runda zasadnicza)

PozycjaKlubMPunktyKręgle
1Elektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski Leszno646.08651
2Start Gostyń644.08628
3Albatrosy Gostyń626.08275
4Hydraulik Blues Gostyń624.08320
5Kościan616.07951
6TSKK Jedność Kościan I66.07111

 

Terminarz spotkań GLK w sezonie 2019/2020 - Grupa A (runda zasadnicza)

DataCzas/WynikiLigaSezonKolejka
Gostyńska Liga Kręglarska2019/20201
Gostyńska Liga Kręglarska2019/20202
Gostyńska Liga Kręglarska2019/20203
Gostyńska Liga Kręglarska2019/20204
Gostyńska Liga Kręglarska2019/20205
Gostyńska Liga Kręglarska2019/20206

 

TABELA - Gostyńska Liga Kręglarska - FINAŁY A

PozycjaKlubMPunktyM pkt.Kręgle
1Elektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski Leszno410.065.55976
2Zagata Team Gostyń46.042.05781
3Start Gostyń45.039.55780
4Grom Kula Gostyń45.035.05018
5Czerwone Diabły Leszno44.033.05784
6Albatrosy Gostyń40.012.04737

 

Terminarz spotkań GLK w sezonie 2019/2020 - Finały A

DataGospodarzeCzas/WynikiGościeKolejka
Start GostyńGrom Kula Gostyń7
Zagata Team GostyńAlbatrosy Gostyń7
Elektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski LesznoCzerwone Diabły Leszno7
Zagata Team GostyńGrom Kula Gostyń8
Elektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski LesznoAlbatrosy Gostyń8
Start GostyńCzerwone Diabły Leszno8
Start GostyńZagata Team Gostyń9
Elektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski LesznoGrom Kula Gostyń9
Albatrosy GostyńCzerwone Diabły Leszno9
Grom Kula GostyńAlbatrosy Gostyń10
Elektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski LesznoStart Gostyń10
Zagata Team GostyńCzerwone Diabły Leszno10
Start GostyńAlbatrosy Gostyń11
Grom Kula GostyńCzerwone Diabły Leszno11
Elektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski LesznoZagata Team Gostyń11

 

TABELA - Gostyńska Liga Kręglarska - GRUPA B (runda zasadnicza)

PozycjaKlubMPunktyKręgle
1Zagata Team Gostyń644.08676
2Grom Kula Gostyń640.08646
3Czerwone Diabły Leszno640.08627
4Rzeźbiarze Gostyń619.58324
5Dziewiątka Gostyń612.57959
6TSKK Jedność Kościan II66.06852

 

Terminarz spotkań GLK w sezonie 2019/2020 - Grupa B (runda zasadnicza)

DataCzas/WynikiLigaSezonKolejka
Gostyńska Liga Kręglarska2019/20201
Gostyńska Liga Kręglarska2019/20202
Gostyńska Liga Kręglarska2019/20203
Gostyńska Liga Kręglarska2019/20204
Gostyńska Liga Kręglarska2019/20205
Gostyńska Liga Kręglarska2019/20206

 

TABELA - Gostyńska Liga Kręglarska - FINAŁY B

PozycjaKlubMPunktyM pkt.Kręgle
1Rzeźbiarze Gostyń38.056.54189
2Hydraulik Blues Gostyń38.055.04275
3Kościan33.024.03940
4Dziewiątka Gostyń33.019.53960
5TSKK Jedność Kościan I32.016.03637
6TSKK Jedność Kościan II30.09.03353

 

Terminarz spotkań GLK w sezonie 2019/2020 - Finały B

DataGospodarzeCzas/WynikiGościeKolejka
Rzeźbiarze GostyńTSKK Jedność Kościan I7
KościanDziewiątka Gostyń7
Hydraulik Blues GostyńTSKK Jedność Kościan II7
KościanTSKK Jedność Kościan II8
Hydraulik Blues GostyńTSKK Jedność Kościan I8
Rzeźbiarze GostyńDziewiątka Gostyń8
KościanRzeźbiarze Gostyń9
Hydraulik Blues GostyńDziewiątka Gostyń9
TSKK Jedność Kościan ITSKK Jedność Kościan II9
Rzeźbiarze GostyńTSKK Jedność Kościan II10
Hydraulik Blues GostyńKościan10
Dziewiątka GostyńTSKK Jedność Kościan I10
Hydraulik Blues GostyńRzeźbiarze Gostyń11
KościanTSKK Jedność Kościan I11
Dziewiątka GostyńTSKK Jedność Kościan II11

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA GOSTYŃSKIEJ LIGI KRĘGLARSKIEJ w sezonie 2019/2020

Kobiety

RankingZawodnikKlubKol.1Kol.2Kol.3Kol.4Kol.5Kol.6Kol.7Kol.8Kol.9Kol.10Kol.11Wynik
1polGalina PaszyńskaKościan348327314337348333314329308--2958
2polDorota BorowiakKościan332310354348337284293356342--2956
3polVioletta KolendowiczAlbatrosy Gostyń315314279302331-296287288313-2725
4polMirosława WojciechowskaTSKK Jedność Kościan II266267-285254260261-226--1819
5polJoanna BartkowiakTSKK Jedność Kościan I396328303325-------1252
6polBartkowiak AleksandraTSKK Jedność Kościan I-------313---313

Mężczyźni

RankingZawodnikKlubKol.1Kol.2Kol.3Kol.4Kol.5Kol.6Kol.7Kol.8Kol.9Kol.10Kol.11Wynik
1polAdrian ZagataZagata Team Gostyń392374393386388348376352359392-3760
2polAndrzej ZagataZagata Team Gostyń387349343379389379376395363388-3748
3polRobert GlapiakElektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski Leszno345365362384360376378379369383-3701
4polMaciej MatylaGrom Kula Gostyń356366377360367364363363374368-3658
5polFilip GlapiakElektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski Leszno367346367342354327377393375364-3612
6polNorbert SzymańskiCzerwone Diabły Leszno344357385346365382353344371355-3602
7polBogusław ZagataZagata Team Gostyń369383339381348351354339366371-3594
8polJakub KlimańskiGrom Kula Gostyń353322381345390369336352378330-3556
9polMarek PodymaAlbatrosy Gostyń357340359357341373369329370359-3554
10polJarosław ImbierowiczCzerwone Diabły Leszno366342319369380341353332373348-3523
11polPatryk LukaszewskiStart Gostyń384382367368375357380361374337-3348
12polPaweł ZagataZagata Team Gostyń333320341320341343321320352357-3348
13polTomasz SierżantGrom Kula Gostyń390355366376362364349379371368-3314
14polKrzysztof StachowiakAlbatrosy Gostyń372350352354376385331366379--3265
15polAdrian KujawskiCzerwone Diabły Leszno342362359341361-357378377351-3228
16polRobert JankowiakRzeźbiarze Gostyń364339340366344388350348354--3193
17polLeszek RozworaRzeźbiarze Gostyń349338334362362361347374346--3173
18polHubert PyzikiewiczElektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski Leszno354351374341355352343355343--3168
19polMarcin FrydryszakRzeźbiarze Gostyń353341362359365356343360324--3163
20polSławomir ZiółekAlbatrosy Gostyń343353334327356340338369343--3103
21polRafał BidermanDziewiątka Gostyń335361337354348328329359342--3093
22polMarek BorowiakKościan344349373353334324315343342344--3079
23polZbigniew MusialskiGrom Kula Gostyń346310-365332349345325347347-3066
24polIreneusz SkowronekDziewiątka Gostyń330330310349337349352336310--3003
25polMateusz KlechaCzerwone Diabły Leszno397-387358-365385379353375-2999
26polMikołaj KonopkaElektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski Leszno374342376395364378--388379-2996
27polMariusz KoniecznyRzeźbiarze Gostyń327316324319320335330360353--2984
28polRafał SzczepaniakDziewiątka Gostyń359309330333306304320327338--2926
29polMateusz PtakStart Gostyń371386374351365331-361365361-2904
30polJędrzej NowakStart Gostyń370356358345371365-354371380-2890
31polMikołaj HajnszHydraulik Blues Gostyń347-361354328377386371352--2876
32polKrzysztof GorwaHydraulik Blues Gostyń328372356377364342345-336--2820
33polJan CzerwińskiHydraulik Blues Gostyń359339316300334318357339---2662
34polEugeniusz FlisikowskiTSKK Jedność Kościan I274304252298289312301317308--2655
35polRoman BartkowiakTSKK Jedność Kościan I326-351296313310316348355--2615
36polStanisław JanekTSKK Jedność Kościan II322326315322338-327306327--2583
37polPiotr SierpowskiHydraulik Blues Gostyń-354-371372340345401339--2522
38polWiesław BrzóskaKościan330-324-333327331357308--2310
39polMarian WojciechowskiTSKK Jedność Kościan II--291303280273265312290--2014
40polRadosław StachowiakTSKK Jedność Kościan II268236266266-228226256246--1992
41polDamian BidermanDziewiątka Gostyń341334333312310320-----1950
42polOliwier WojciechowskiTSKK Jedność Kościan II318304279-261324-321---1807
43polMikołaj KosowiczStart Gostyń---347--360351376349-1783
44polSzymon BanaszakStart Gostyń343-325-301356358----1683
45polWitalij ManujłowTSKK Jedność Kościan I272299258-245295264----1633
46polSzulc MichałElektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski Leszno------384375-391-1150
47polMarcin BobrowskiTSKK Jedność Kościan I-280-290258-204----1032
48polTomasz KubicaHydraulik Blues Gostyń324358329--------1011
49polSebastian BartkowiakTSKK Jedność Kościan I-----337-331323--991
50polJakub ImbierowiczCzerwone Diabły Leszno-357---390-----747
51polFilip MichalakStart Gostyń-380----342----722
52polPrałat JanHydraulik Blues Gostyń-------346358--704
53polPrzemysław PazołaDziewiątka Gostyń------313323311--634
54polMarek MalickiKościan-254-334-------588
55polZbigniew KlimańskiGrom Kula Gostyń--376--------376
56polMarek RzeźnikAlbatrosy Gostyń-----365-----365
57polKrzysztof KujawskiCzerwone Diabły Leszno----312------312
58polRybarczyk SebastianTSKK Jedność Kościan I--------257--257