Gostyńska Liga Kręglarska SEZON 2020/2021

W sezonie 2020/2021 ze względu na stan zagrożenia epidemicznego (pandemię COVID-19) w meczu drużyny (w rundzie zasadniczej) bierze udział od 3-4 zawodników. Do klasyfikacji drużynowej w każdej kolejce ligowej brane są pod uwagę 3 najlepsze rezultaty osiągnięte przez członków drużyny (najsłabszy wynik jest odrzucany), natomiast wszystkie wyniki osiągnięte przez zawodników wliczane są do klasyfikacji indywidualnej.

TABELA - Gostyńska Liga Kręglarska - GRUPA A (runda zasadnicza)

PozycjaKlubMPunktyKręgle
1Elektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski Leszno00.02186
2Hydraulik Blues Gostyń00.02102
3Grom Kula Gostyń00.01783
4TSKK Jedność Kościan II00.01050
5Dziewiątka Gostyń00.0987
6Start Gostyń00.00

 

Terminarz spotkań GLK w sezonie 2020/2021 - Grupa A (runda zasadnicza)

DataCzas/WynikiLigaSezonKolejka
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20211
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20212
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20213
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20214
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20215
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20216

 

 

TABELA - Gostyńska Liga Kręglarska - GRUPA B (runda zasadnicza)

PozycjaKlubMPunktyKręgle
1TSKK Jedność Kościan I00.03540
2Rzeźbiarze Gostyń00.02035
3Kościan00.01879
4Albatrosy Gostyń00.01867
5Czerwone Diabły Leszno00.00
5Zagata Team Gostyń00.00

 

Terminarz spotkań GLK w sezonie 2020/2021 - Grupa B (runda zasadnicza)

DataCzas/WynikiLigaSezonKolejka
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20211
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20212
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20213
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20214
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20215
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20216

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA GOSTYŃSKIEJ LIGI KRĘGLARSKIEJ w sezonie 2020/2021

Kobiety

RankingZawodnikKlubKol.1Kol.2Kol.3Kol.4Kol.5Kol.6Kol.7Kol.8Kol.9Kol.10Kol.11Wynik
1polDorota BorowiakKościan322324---------646
2polJoanna BartkowiakTSKK Jedność Kościan I332----------332

Mężczyźni

RankingZawodnikKlubKol.1Kol.2Kol.3Kol.4Kol.5Kol.6Kol.7Kol.8Kol.9Kol.10Kol.11Wynik
1polKrzysztof StachowiakAlbatrosy Gostyń373389---------762
2polFilip GlapiakElektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski Leszno388372---------760
3polMarek PodymaAlbatrosy Gostyń375378---------753
4polMarcin FrydryszakRzeźbiarze Gostyń368378---------746
5polMikołaj HajnszHydraulik Blues Gostyń364368---------732
6polRobert GlapiakElektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski Leszno350378---------728
7polPiotr SierpowskiElektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski Leszno358342---------700
8polKrzysztof GorwaHydraulik Blues Gostyń354339---------693
9polZbigniew MusialskiGrom Kula Gostyń359326---------685
10polSebastian BartkowiakTSKK Jedność Kościan I338344335332339------682
11polMarek RzeźnikAlbatrosy Gostyń338340---------678
12polJulian AdamkiewiczHydraulik Blues Gostyń344333---------677
13polMarek BorowiakKościan304352---------656
14polLeszek RozworaRzeźbiarze Gostyń310344---------654
15polRoman BartkowiakTSKK Jedność Kościan I326314306--------640
16polMariusz KoniecznyRzeźbiarze Gostyń315320---------635
17polWiesław BrzóskaKościan285292---------577
18polRybarczyk SebastianTSKK Jedność Kościan II252274272252-------526
19polMarek MalickiKościan228269---------497
20polZbigniew KlimańskiGrom Kula Gostyń383----------383
21polMaciej MatylaGrom Kula Gostyń362----------362
22polJakub KlimańskiGrom Kula Gostyń-353---------353
23polSławomir ZiółekAlbatrosy Gostyń352----------352
24polRafał BidermanDziewiątka Gostyń-350---------350
25polTomasz SierżantGrom Kula Gostyń349----------349
26polJan CzerwińskiHydraulik Blues Gostyń336----------336
27polMarcin WolnyDziewiątka Gostyń-325---------325
28polPrzemysław PazołaDziewiątka Gostyń-312---------312
29polEugeniusz FlisikowskiTSKK Jedność Kościan I312----------312
30polIreneusz SkowronekDziewiątka Gostyń-302---------302
31polMarcin BobrowskiTSKK Jedność Kościan I-280294--------280