Gostyńska Liga Kręglarska SEZON 2020/2021

W sezonie 2020/2021 ze względu na stan zagrożenia epidemicznego (pandemię COVID-19) w meczu drużyny (w rundzie zasadniczej) bierze udział od 3-4 zawodników. Do klasyfikacji drużynowej w każdej kolejce ligowej brane są pod uwagę 3 najlepsze rezultaty osiągnięte przez członków drużyny (najsłabszy wynik jest odrzucany), natomiast wszystkie wyniki osiągnięte przez zawodników wliczane są do klasyfikacji indywidualnej.

TABELA - Gostyńska Liga Kręglarska - GRUPA A (runda zasadnicza)

PozycjaKlubMPunktyKręgle
1Elektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski Leszno541.05482
2Grom Kula Gostyń535.05299
3Hydraulik Blues Gostyń526.05185
4Dziewiątka Gostyń518.05081
5TSKK Jedność Kościan II510.04119
6Start Gostyń50.00

 

Terminarz spotkań GLK w sezonie 2020/2021 - Grupa A (runda zasadnicza)

DataCzas/WynikiLigaSezonKolejka
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20211
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20212
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20213
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20214
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20215
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20216

 

 

TABELA - Gostyńska Liga Kręglarska - GRUPA B (runda zasadnicza)

PozycjaKlubMPunktyKręgle
1Albatrosy Gostyń539.05405
2Czerwone Diabły Leszno537.05317
3Rzeźbiarze Gostyń529.05243
4TSKK Jedność Kościan I513.05833
5Kościan512.04783
6Zagata Team Gostyń50.00

 

Terminarz spotkań GLK w sezonie 2020/2021 - Grupa B (runda zasadnicza)

DataCzas/WynikiLigaSezonKolejka
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20211
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20212
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20213
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20214
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20215
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20216

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA GOSTYŃSKIEJ LIGI KRĘGLARSKIEJ w sezonie 2020/2021

Kobiety

RankingZawodnikKlubKol.1Kol.2Kol.3Kol.4Kol.5Kol.6Kol.7Kol.8Kol.9Kol.10Kol.11Wynik
1polDorota BorowiakKościan322324329315301------1591
2polJoanna BartkowiakTSKK Jedność Kościan I332308320302319306-----1581
3polMirosława WojciechowskaTSKK Jedność Kościan II270-265266263------1064
4polGalina PaszyńskaKościan---311319------630

Mężczyźni

RankingZawodnikKlubKol.1Kol.2Kol.3Kol.4Kol.5Kol.6Kol.7Kol.8Kol.9Kol.10Kol.11Wynik
1polMarek PodymaAlbatrosy Gostyń375378377372372------1874
2polFilip GlapiakElektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski Leszno388372381376347------1864
3polRobert GlapiakElektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski Leszno350378372373369------1842
4polZbigniew KlimańskiGrom Kula Gostyń383346359375372------1835
5polMikołaj HajnszHydraulik Blues Gostyń364368353366370------1821
6polMarcin FrydryszakRzeźbiarze Gostyń368378376351342------1815
7polRafał BidermanDziewiątka Gostyń382350347353357------1789
8polJarosław ImbierowiczCzerwone Diabły Leszno363375349349350------1786
9polKrzysztof StachowiakAlbatrosy Gostyń373389333343346------1784
10polNorbert SzymańskiCzerwone Diabły Leszno353323352365357------1750
11polPiotr SierpowskiElektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski Leszno358342357360333------1750
12polSławomir ZiółekAlbatrosy Gostyń352360349346340------1747
13polAdrian KujawskiCzerwone Diabły Leszno324342346360363------1735
14polJakub ImbierowiczCzerwone Diabły Leszno340347323355347------1712
15polRobert JankowiakRzeźbiarze Gostyń358332335336343------1704
16polJulian AdamkiewiczHydraulik Blues Gostyń344333347346330------1700
17polSebastian BartkowiakTSKK Jedność Kościan I338344335332339345-----1688
18polLeszek RozworaRzeźbiarze Gostyń31034432343353------1682
19polPrzemysław PazołaDziewiątka Gostyń345312339322338------1656
20polJan CzerwińskiHydraulik Blues Gostyń336353363298290------1640
21polZbigniew MusialskiGrom Kula Gostyń359326331287316------1619
22polWiesław BrzóskaKościan285292342325334------1578
23polIreneusz SkowronekDziewiątka Gostyń335302305325311------1578
24polRoman BartkowiakTSKK Jedność Kościan I326314306318296312-----1560
25polJakub KlimańskiGrom Kula Gostyń-353360352383------1448
26polMarek MalickiKościan228269310282319------1408
27polMarian WojciechowskiTSKK Jedność Kościan II247260287300234------1328
28polRadosław StachowiakTSKK Jedność Kościan II246254267286262------1315
29polRybarczyk SebastianTSKK Jedność Kościan II252274272252262------1312
30polEugeniusz FlisikowskiTSKK Jedność Kościan I312-327307325288-----1271
31polMarek RzeźnikElektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski Leszno338340343--------1021
32polMariusz KoniecznyRzeźbiarze Gostyń315320369--------1004
33polMarcin WolnyDziewiątka Gostyń328325324--------987
34polMarek RolnikElektromechanika pojazdowa Dawid Chmielewski Leszno---365356------721
35polMaciej MatylaGrom Kula Gostyń362---351------713
36polKrzysztof GorwaHydraulik Blues Gostyń354339---------693
37polMarek BorowiakKościan304352---------656
38polOliwier WojciechowskiTSKK Jedność Kościan II-314303--------617
39polMarcin BobrowskiTSKK Jedność Kościan I-280294--------574
40polTomasz SierżantGrom Kula Gostyń349----------349
41polDamian BidermanDziewiątka Gostyń---328-------328
42polMaciej SzafraniakDziewiątka Gostyń----277------277