KK Dziewiątka-Amica Wronki – KS START GOSTYŃ

-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
8 listopada 2020 11:00 Superliga Mężczyzn 2020/2021 4

Wyniki

KlubPZXRPSPDZdobyte punkty / punkty meczowe
KK Dziewiątka-Amica Wronki2240122717346711.520 pkt
KS START GOSTYŃ2295121613351112.562 pkt

KK Dziewiątka-Amica Wronki

P Z X R PS PD
2240122717346711.52

KS START GOSTYŃ

Zawodnik P Z X R PS PD
Jędrzej Michalak38721025972.51
Mikołaj Kosowicz18091127100
Patryk Lukaszewski364191555521
Andrzej Zagata380185256510
Włodzimierz Dutkiewicz17788126500
Karol Sellmann393237163041
Jakub Osiewicz414214162831
Suma2295121613351112.56