KS START GOSTYŃ – BOSiR Brzesko

-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
28 listopada 2020 12:00 Centralna Liga Juniorów 2020/2021 6

Wyniki

KlubPZXRPSPDZdobyte punkty / punkty meczowe
KS START GOSTYŃ1453635402088710 pkt
BOSiR Brzesko1459747222206952 pkt

KS START GOSTYŃ

Zawodnik P Z X R PS PD
Patryk Lukaszewski396236263241
Szymon Banaszak3681441051210
Wiktoria Poznańska3511371548800
Aleksandra Kuc164581022210
Aleksandra Banaszak17460323410
Suma145363540208871

BOSiR Brzesko

P Z X R PS PD
145974722220695