KS START GOSTYŃ – KK Wrzos Sieraków

-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
29 listopada 2020 12:00 Superliga Mężczyzn 2020/2021 6

Wyniki

KlubPZXRPSPDZdobyte punkty / punkty meczowe
KS START GOSTYŃ223111412233721341 pkt
KK Wrzos Sieraków223411302633641141 pkt

KS START GOSTYŃ

Zawodnik P Z X R PS PD
Jędrzej Michalak377184356120
Mikołaj Kosowicz17787726410
Patryk Lukaszewski371200257131
Mateusz Ptak18179326000
Włodzimierz Dutkiewicz362182454420
Jakub Osiewicz405237064241
Karol Sellmann19586028110
Krzysztof Zagata16386324900
Suma22311141223372134

KK Wrzos Sieraków

P Z X R PS PD
22341130263364114