KS START GOSTYŃ – KS POLONIA 1912 LESZNO

-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
15 listopada 2020 12:00 Superliga Mężczyzn 2020/2021 5

Miejsce

Gostyń
ul. Strzelecka 27, 63-800 Gostyń

Wyniki

KlubPZXRPSPDZdobyte punkty / punkty meczowe
KS START GOSTYŃ2218116527338312.552 pkt
KS Polonia 1912 Leszno2240104324328311.530 pkt

KS START GOSTYŃ

Zawodnik P Z X R PS PD
Jędrzej Michalak365204356931
Mikołaj Kosowicz381166954720
Patryk Lukaszewski362215157741
Andrzej Zagata365164452900
Mateusz Ptak273128640110
Jakub Osiewicz249249264021
Krzysztof Zagata813921200.50
Suma2076116527338312.53

KS Polonia 1912 Leszno

P Z X R PS PD
000000