Tenis stołowy – III Liga Mężczyzn Grupa Południe – Sezon 2020/2021

OBJAŚNIENIA TABELI

M – mecze   PKT – punktacja łączna     pkt+ – zdobyte małe punkty   pkt- – stracone małe punkty   Bilans pkt+/pkt- – bilans małych punktów

III Liga Grupa Południe – Tenis stołowy (sezon 2020/2021)

PozycjaKlubMPKTpkt+pkt-Bilans
1KTS Wicher Lisiec Wielki510581246
2LKTS Luvena Luboń58511932
357452520
4CKS Helios Czempiń57422814
5PKS Piast Poniec563436-2
6UKS Doliwa Rozdrażew563040-10
7UKS Piast Poprava II Ostrzeszów5537334
8LKS Burza Drzeczkowo5435350
9LKS Orzeł Wysocko Wielkie543436-2
10UKS Golina Wielka532446-22
11KTS Wijewo502149-28
12KS Górnik Wierzbinek50961-52

 

III Liga Grupa Południe – Tenis stołowy – sezon 2020/2021

DataGospodarzeCzas/WynikiGościeArtykułKolejka
1
KTS Wicher Lisiec WielkiKS Górnik Wierzbinek1
LKS Burza DrzeczkowoKTS Wijewo1
UKS Doliwa RozdrażewCKS Helios Czempiń1
UKS Golina WielkaPKS Piast Poniec1
LKS Orzeł Wysocko WielkieLKTS Luvena Luboń1
CKS Helios CzempińUKS Piast Poprava II Ostrzeszów2
2
PKS Piast PoniecKTS Wicher Lisiec Wielki2
KTS WijewoLKS Orzeł Wysocko Wielkie2
KS Górnik WierzbinekLKS Burza Drzeczkowo2
LKTS Luvena LubońUKS Doliwa Rozdrażew2
UKS Piast Poprava II OstrzeszówLKTS Luvena Luboń3
UKS Doliwa RozdrażewKTS Wijewo3
LKS Burza DrzeczkowoLKS Orzeł Wysocko Wielkie3
KS Górnik WierzbinekPKS Piast Poniec3
3
UKS Golina WielkaCKS Helios Czempiń3
KS Górnik WierzbinekCKS Helios Czempiń5
CKS Helios CzempińKTS Wicher Lisiec Wielki4
LKS Orzeł Wysocko WielkieUKS Doliwa Rozdrażew4
4
PKS Piast PoniecLKS Burza Drzeczkowo4
KTS WijewoUKS Piast Poprava II Ostrzeszów4
LKTS Luvena LubońUKS Golina Wielka4
LKS Burza DrzeczkowoUKS Doliwa Rozdrażew5
5
KTS Wicher Lisiec WielkiLKTS Luvena Luboń5
UKS Golina WielkaKTS Wijewo5
UKS Piast Poprava II OstrzeszówLKS Orzeł Wysocko Wielkie5
LKS Burza DrzeczkowoUKS Piast Poprava II Ostrzeszów7
KS Górnik WierzbinekKTS Wijewo7
UKS Golina WielkaUKS Doliwa Rozdrażew7
PKS Piast PoniecLKTS Luvena Luboń7
KTS Wicher Lisiec WielkiLKS Orzeł Wysocko Wielkie7
7
CKS Helios CzempińPKS Piast Poniec6
6
LKTS Luvena LubońKS Górnik Wierzbinek6
KTS WijewoKTS Wicher Lisiec Wielki6
LKS Orzeł Wysocko WielkieUKS Golina Wielka6
UKS Doliwa RozdrażewUKS Piast Poprava II Ostrzeszów6
UKS Piast Poprava II OstrzeszówUKS Golina Wielka8
UKS Doliwa RozdrażewKTS Wicher Lisiec Wielki8
LKS Orzeł Wysocko WielkieKS Górnik Wierzbinek8
CKS Helios CzempińLKS Burza Drzeczkowo8
KTS WijewoPKS Piast Poniec8
LKTS Luvena LubońStart Gostyń8
LKS Burza DrzeczkowoUKS Golina Wielka9
CKS Helios CzempińLKTS Luvena Luboń9
KTS Wicher Lisiec WielkiUKS Piast Poprava II Ostrzeszów9
PKS Piast PoniecLKS Orzeł Wysocko Wielkie9
KS Górnik WierzbinekUKS Doliwa Rozdrażew9
9
LKS Orzeł Wysocko WielkieStart Gostyń10
UKS Golina WielkaKTS Wicher Lisiec Wielki10
UKS Doliwa RozdrażewPKS Piast Poniec10
UKS Piast Poprava II OstrzeszówKS Górnik Wierzbinek10
LKTS Luvena LubońLKS Burza Drzeczkowo10
KTS WijewoCKS Helios Czempiń10
LKS Burza DrzeczkowoKTS Wicher Lisiec Wielki11
KS Górnik WierzbinekUKS Golina Wielka11
LKTS Luvena LubońKTS Wijewo11
CKS Helios CzempińLKS Orzeł Wysocko Wielkie11
11
PKS Piast PoniecUKS Piast Poprava II Ostrzeszów11