Udany weekend zawodników „Startu” Gostyń

Sobota i niedziela były bardzo pracowite zarówno dla sekcji kręglarskiej, jak i sekcji tenisa stołowego.

  • Zaczęła w sobotę 30 listopada drużyna juniorów, w składzie Jędrzej Michalak, Patryk Lukaszewski, Mikołaj Kosowicz i Mateusz Ptak, występująca w Centralnej Lidze Juniorów. Rozegrali wyjazdowy mecz z drużyną KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne odnosząc zwycięstwo 6:0, zdobywając również punkt bonusowy za pewne zwyciąstwo w dwumeczu. Juniorzy są liderami w CLJ z przewagą dwóch punktów nad KK Dziewiątka-Amica Wronki i pięciu punktów nad KS Polonia Łaziska Górne.
  • W niedzielę swój kolejny mecz w Supelidze zagrała drużyna w składzie Jakub Osiewicz, Karol Sellmann, Kacper Michalak oraz wyżej wymienieni zawodnicy. „Start” gościł drużynę BOSiR-u Brzesko. Nie był jednak zbyt gościnny bo zwyciężył pewnie 7:1, dokładając gościom dodatkowy punkt bonusowy za zwycięstwo w dwumeczu 14;2.
  • Również w niedzielę tenisiści stołowi rozegrali mecze w III Lidze. Gościli w Gostyniu drużyny z Górnika Wierzbinek i Kolanie Koło. Zwyciężyli oba mecze w stosunku 10:0 i 7:3. Bardzo cieszy ten drugi wynik, ponieważ przed dzisiejszymi meczami Kolanie Koło traciło tylko jeden punkt do znajdującej się na drugim miejscu w lidze drużyny „Startu”.